قالیشویی گل ابریشم

چطور فروش آنلاین را 70 برابر کردیم ؟

شاید تبدیل وبسایت یک قالیشویی به یکی از کانال های اصلی فروش خدمات کار راحتی نباشد، ولی ما این کار را طی مدت چهار سال به نتیجه رساندیم.

+7500 افزایش فروش آنلاین
+300 رشد مخاطبان اینستاگرام
+800 رشد ترافیک وب سایت

موفقیت ما

افزایش فروش اینترنتی       

اگر به زمان شروع این پروژه برگردیم، درسال 94 فروش آنلاین قالیشویی گل ابریشم کمتراز 5 عدد در هر ماه بودکه طی یک برنامه سه ساله این رقم حدود 75 برابر افزایش پیدا کرد.تمرکز روی کانال های بازاریابی مختلف، مهم ترین دلیل دستیابی به چنین نتیجه ای بود.   

موفقیت ما
سئو قالیشویی گل ابریشم       

تا آنجایی که به یاد داریم صفحه 8 گوگل بهترین رتبه ای بود که قالیشویی گل ابریشم در آن جایگاه داشت! وبسایتی که به دلیل ساختاربندی نامناسب صفحات و مشکلات تکنیکال زیادی که داشت، در نتایج گوگل موفق عمل نکرده بود و ما تصمیم گرفتیم به کمک یک تیم متخصص سد بی اعتمادی گوگل به این پروژه را بشکنیم و در بیش از 50 کلمه کلیدی مهم رتبه های خوبی در صفحه اول گوگل به دست آوریم.رشد 8 برابری جذب کاربر طی یک سال و نیم فعالیت سئویی، نتیجه ای بود که برای پروژه دیجیتال مارکتینگ قالیشویی گل ابریشم به دست آمد.

 

موفقیت ما
تحول دیجیتال قالیشویی گل ابریشم

از ابتدای سال 99 و با کسب موفقیت در کسب سهم از بازار آنلاین قابل قبول، تیم گل ابریشم تصمیم گرفت کلیه فرآیندهای داخلی خود را دیجیتال کرده و با ساختار بازاریابی و فروش آنلاین یکپارچه نماید.در این مسیر به مدت شش ماه کلیه فرآیندهای سازمانی این مجموعه تحلیل و سند تحول دیجیتال تدوین گردید که بر اساس آن مذاکره با پیمانکاران مختلف را جهت ارائه خدمات شروع کردیم. در ابتدا ناوگان حمل و نقل این مجموعه به کمک تیم استارتاپی لوجیکو مجهز به اپلیکیشن هوشمند مدیریت رانندگان گردید که در این مسیر سخت مسئولیت کلیه آموزش ها و ترغیب رانندگان به استفاده از اپلیکیشن و مدیریت روزانه بهره‌وری آنها بر عهده تیم تحول دیجیتال عظیم مدیا (مالک پلنت) بود که با برگزاری کارگاه های ماهیانه و بررسی نیازمندی رانندگان و پرسنل قالیشویی گل ابریشم این فرآیند را بهینه سازی کردند.نهایتا با امضا قرارداد همکاری میان قالیشویی گل ابریشم و یکی از شرکت های دانش بنیان جهت توسعه پلتفرم اختصاصی به منظور اتوماسیون کردن زیرساخت های داخلی این شرکت، در میانه‌ی سال 1400 در اتفاقی غیرقابل پیش‌بینی و بدون هیچ گونه  اطلاع قبلی، مدیریت این مجموعه که طی ماه های قبل درخواست مهلت جهت پرداخت معوقات خود را داشتند پروژه را تعطیل کرده و پاسخ گوی مسیر نیمه کاره طی شده توسط شرکت های همکار نشدند!

داستان موفقیت ما

ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ با قیمت مناسب مهم ترین دستاورد ما است که امکان برخورداری از یک تیم حرفه ای را برای مشتریانمان فراهم می‌کند. از شما دعوت می‌کنیم به فصل جدیدی از داستان موفقیت های ما در زمینه دیجیتال مارکتینگ تبدیل شوید.

فرم درخواست مشاوره

یکی دیگر از خدمات کاربردی عظیم مدیا، توسعه زیرساخت‌های تکنولوژیک کسب و کارهای سنتی و کمک به هوشمند سازی سیستم‌های مدیریتی کسب و کار است. ما می‌توانیم از صفر تا صد ،راهنمای شما در مسیر توسعه آنلاین کسب و کارتان باشیم و از ایده تا نتیجه همراه‌تان باشیم و بتوانیم یک کسب و کار هوشمند داشته باشیم.