افزایش فروش انلاین

 در صورتی که طبق مسیر تعریف شده پیش بروید و راهکارهای افزایش فروش اینترنتی ارائه شده توسط مدیر پروژه تعیین شده برای برندتان را دنبال کنید، خواهید دید که چطور طی بازه زمانی تعیین شده نرخ تبدیلتان رشد می‌کند و مشتریان بالفعل برند شما افزایش پیدا می‌کنند.بازاریابی آنلاین، سئو، تدوین و اجرای کمپین‌های دیجیتال، گزارش‌دهی، بازبینی و بازنویسی مداوم استراتژی‌های سئو و محتوا به شما کمک می‌کنند فروش آنلاین محصولات‌تان را طبق برنامه افزایش دهید.

8 تعداد پروژه ها
500 + کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل
3000 + بازدید کننده روزانه از طریق گوگل

قیمت گذاری اقتصادی

آیا میدانید برای داشتن یک تیم حرفه ای چقدر باید هزینه کنید ؟ ما این امکان را فراهم کردیم تا پرداخت حداقل دستمزد یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای را کنار خودتان داشته باشید.

ضمانت اجرایی کار

در هریک از طرح های پلنت، دستیابی به اهداف مارکتینگی را ضمانت کرده ایم . برای آنچه پیشنهاد می‌دهیم برنامه ریزی خاص داریم

پرداخت هزینه بر اساس نیاز

لازم نیست دغدغه های مالی جمع کردن یک تیم را داشته باشید، هر زمان به خدمات نیاز داشتید هزینه را پرداخت کنید و هرزمان خواستید با یک کلیک کنسل کنید.

ارزش های ما

این قسمت حرف دل ما با شماست، جدای از هر اتفاقی که در مسیر رشد کسب وکارها رخ میده، ما انگیزمون رو برای رسیدن به اهدافمون از دست نمی‌دیم.

بزرگ فکر کن

ما از رویاهامون دست نکشیدیم و در حال ساختنشون هستیم. از شما هم دعوت میکنیم برای رشد کسب وکارت بزرگ فکر کنی، بالاخره یک نفر پیدا میشه تا همسفرت بشه

اون هدف برای توست

رویای ما قرار گرفتن در جایگاه 5 بازیگر بزرگ خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران است. شما چه هدف بزرگی دارید؟ بیاید باهم در دنیای اینترنت بسازیمش….

ازش لذت ببر

به عنوان یک استارتاپ لحظات خیلی سختی را پشت سر می‌گذاریم اما شوق رسیدن به هدف، شیرین ترین لحظات رو برامون ساخته. اگر شما هم حاضری از سختی های رشد در مسیرت لذت ببری هم تیمی های خوبی خواهیم بود :)