خدمات سئو

سئوی محتوا در عظیم مدیا ساختار محتوایی، استراتژی‌ها، دسته‌بندی‌ها، موضوعات و هر آنچه که به محتوا مربوط می‌شود را تحت تاثیر قرار می‌دهد. ما در این بخش وضعیت محتوایی وبسایت را با هدف بهینه‌سازی و SEO بهبود می‌بخشیم. در واقع با رعایت اصول سئو در تولید محتوا و تولید محتوای سئو شده جایگاه ساییتان را بهبود می‌بخشد. در عظیم مدیا خیالتان راحت بود که مشاوره سئو سایتتان توسط یک کارشناس سئو حرفه‌ای انجام می‌شود و استراتژی‌های درست و متناسب با برندتان را به شما پیشنهاد خواهد داد.

سئوی خارجی یا Off-Page در واقع به بهبود وضعیت لینک‌های خارجی، تبلیغات، شبکه‌های اجتماعی و همه چیزهایی می‌پردازد که خارج از سایت شما هستند اما روی وضعیت SEO شما تاثیر می‌گذارند. ما در عظیم مدیا هر پروژه را در اختیار یک تحلیلگر سئو قرار می‌دهیم تا از میان تکنیک‌های سئو مثل لینک سازی (لینک بیلدینگ)، سئو محلی و استفاده از ابزارهای سئو برای سوشال مدیا، رپورتاژ آگهی، کامنت مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ و … متناسب‌ترین تکنیک‌ها با برند شما را تشخیص دهد و بر اساس استراتژی‌های تدوین شده، آن‌ها پیاده سازی کند.

8 تعداد پروژه ها
500 + کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل
3000 + بازدید کننده روزانه از طریق گوگل

قیمت گذاری اقتصادی

آیا میدانید برای داشتن یک تیم حرفه ای چقدر باید هزینه کنید ؟ ما این امکان را فراهم کردیم تا پرداخت حداقل دستمزد یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای را کنار خودتان داشته باشید.

ضمانت اجرایی کار

در هریک از طرح های پلنت، دستیابی به اهداف مارکتینگی را ضمانت کرده ایم . برای آنچه پیشنهاد می‌دهیم برنامه ریزی خاص داریم

پرداخت هزینه بر اساس نیاز

لازم نیست دغدغه های مالی جمع کردن یک تیم را داشته باشید، هر زمان به خدمات نیاز داشتید هزینه را پرداخت کنید و هرزمان خواستید با یک کلیک کنسل کنید.

ارزش های ما

این قسمت حرف دل ما با شماست، جدای از هر اتفاقی که در مسیر رشد کسب وکارها رخ میده، ما انگیزمون رو برای رسیدن به اهدافمون از دست نمی‌دیم.

بزرگ فکر کن

ما از رویاهامون دست نکشیدیم و در حال ساختنشون هستیم. از شما هم دعوت میکنیم برای رشد کسب وکارت بزرگ فکر کنی، بالاخره یک نفر پیدا میشه تا همسفرت بشه

اون هدف برای توست

رویای ما قرار گرفتن در جایگاه 5 بازیگر بزرگ خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران است. شما چه هدف بزرگی دارید؟ بیاید باهم در دنیای اینترنت بسازیمش….

ازش لذت ببر

به عنوان یک استارتاپ لحظات خیلی سختی را پشت سر می‌گذاریم اما شوق رسیدن به هدف، شیرین ترین لحظات رو برامون ساخته. اگر شما هم حاضری از سختی های رشد در مسیرت لذت ببری هم تیمی های خوبی خواهیم بود :)