0 تا 100 سئو سایت شرکتی، گوی سبقت را از رقیب بدزد!

به کمک یک مشاور یا کارشناس دیجیتال مارکتینگ احتیاج دارید؟

تاریخ انتشار: 14 اردیبهشت، 1401 تاریخ آپدیت: 26 مهر، 1401 نویسنده: زینب قرائتی

0 تا 100 سئو سایت شرکتی، گوی سبقت را از رقیب بدزد!

سئو (SEO) سایت مبحث جدیدی نیست و به دهه 1990 برمی گردد. باب هیمن (Bob Heyman) و لیلاند هاردن (Leland Harden) در حدود سال‌های 1995 تا 1997 اصطلاح SEO را اختراع کردند، اما کارشناسان به این فکر می‌کنند که چقدر از این داستان واقعی و چقدر از آن تخیلی است.

 در آن مقطع زمانی باب هیمن و لیلاند هاردن، به منظور افزایش عملکرد سئوی خود، فقط به چند لینک ورودی، لینک‌های خروجی، چندین عبارت کلیدی و وب سایتی که با آن کار می‌کردند، نیاز داشتند. در اواسط تا اواخر دهه 90، چند نفر به عنوان پیشگام فناوری شروع به استفاده از این تاکتیک‌ها کردند تا نتایج قابل توجهی را مشاهده کنند.

در سال 1997، آژانس بازاریابی وب استپ (Webstep Marketing Agency) اولین گروهی بود که از اصطلاح بهینه‌سازی موتور جستجو برای بازاریابی خود استفاده کرد. در حدود سال 1998، دنی سالیوان، بنیانگذار Search Engine Watch، محبوبیت این اصطلاح را بیشتر کرد و به مشتریان خود کمک کرد تا محتوای خود را برای رتبه‌بندی خوب در نتایج موتور‌های جستجو بهینه کنند.

اگر شما هم صاحب یک کسب و کار کوچک هستید و می‌خواهید وب سایت خود را تبلیغ کنید، شاید بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو، کار دلهره‌آوری به نظر برسد، اما نگران این موضوع نباشید. هنگامی که وب سایت شرکت کوچک است، می‌توانید به راحتی تمام ایرادات و خطا‌ها را شناسایی و برطرف کنید، به طور مرتب بر روی بهبود آن کار کنید و تغییرات فعلی را زیر نظر بگیرید. 

اما اگر بیش از هزار صفحه وب سایت در اختیار داشته باشید، چه؟ آیا رویکرد‌ها و استراتژی‌های رایج در اینجا مناسب هستند؟ با اطمینان می‌توان گفت که همیشه امکان‌پذیر نیست. برای سازمان‌های بزرگ که وب سایت‌های بزرگی (1000 صفحه) دارند، چیزی به نام SEO شرکتی وجود دارد.

 اینکه سئو سایت شرکتی چیست؟ چه تفاوتی با سئو سایت فروشگاهی دارد؟ چگونه می‌توانیم خودمان سایت شرکت را سئو کنیم؟ و از کجا بفهمیم سئو سایت شرکتی برای سایت ما نیز مفید است یا خیر؟ همه این موارد را در این مقاله مورد بحث قرار خواهیم داد و شما مطمئن باشید که سؤال و ابهام بدون پاسخی برایتان باقی نخواهد ماند.

 

سئو سایت شرکتی چیست؟

 

سئو سایت فروشگاهی چیست؟

 

امروزه بحث سئو کردن سایت بسیار داغ شده است و بسیاری از کسب و کار‌ها به دنبال سئو کردن سایت خود هستند. اما توجه کنید که سئو سایت شرکتی با سئو یک سایت فروشگاهی کاملاً متفاوت است. قبلاً در مورد سئو سایت فروشگاهی صحبت کردیم و حال می‌خواهیم به طور کامل در مورد سئو سایت شرکتی صحبت کنیم.

سئوی سایت شرکتی نوعی بهینه‌سازی برای موتور جستجو است که برای وب سایت‌های شرکتی طراحی شده است. هدف اصلی آن بهبود حضور ارگانیک کسب و کار‌های بزرگ در اینترنت است. این یک رویکرد استراتژیک در مقیاس بزرگ برای SEO بر اساس اهداف تجاری شما و موقعیت فعلی شما در SERP است. SERP موقعیت سایت شما در صفحه نتایج گوگل بر اساس کلمه‌ای که سرچ می‌شود را نشان می‌دهد.

در رویکرد تهاجمی‌تر با هدف جذب ترافیک بالا کلمات کلیدی بسیار رقابتی در محتوا قرار داده می‌شود اما سئو استاندارد، موارد کم رقابت را ترجیح می‌دهد. برای سئو سایت شرکتی، رویکرد تهاجمی استفاده می‌شود.

وقتی با یک شرکت با تجربه در زمینه سئو همکاری می‌کنید، می‌توانید وب سایت خود را در یک نقطه مطلوب در صفحه نتایج موتور جستجو قرار دهید. این شرکت باید گزارش‌هایی ارائه کند، به سوالات شما پاسخ دهد و کار‌های زیادی انجام دهد. اما آیا می‌دانید که یک شرکت سئو واقعاً چه کاری انجام می‌دهد؟

کل فرآیند می‌تواند تا حدودی پیچیده باشد، اما در واقع به قابل مشاهده شدن (افزایش بازدید)، ایجاد یک سایت آموزنده و ساختار یافته که ارزش ارائه دارد، ختم می‌شود.

سئو یک سرمایه‌گذاری و استراتژی زمان‌بر است. شما باید بدانید که آژانس سئوی شما چه کاری انجام می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان شما همیشه می‌توانند سایت شما را پیدا کنند.

سئو محتوا فقط با گذشت زمان بهتر می‌شود. وقتی الگوریتم‌های رتبه‌بندی تغییر می‌کند، ترفند‌های موتور‌های جستجو هستند که باید تغییر کنند.

جیل والن (jillwhalen)

 به عبارت دیگر سئو یک دارایی است و مانند خرید ملک و سرمایه‌گذاری برای بازسازی آشپزخانه و حمام است. این کار ارزش خانه شما را افزایش می‌دهد تا بتوانید در آینده آن را با سود بیشتری بفروشید.

 

چرا به سئو سایت شرکتی نیاز دارید؟

 

چرا به سئو سایت شرکتی نیاز دارید؟

 

در عصر دیجیتال ما، تقریباً هر وب سایتی برای رتبه‌بندی بهتر نیاز به بهینه‌سازی دارد. اما اگر در حال خواندن این صفحه هستید، واضح است که می‌خواهید بدانید چرا به خدمات سئو نیاز دارید. پس ما به شما می‌گوییم!

زمانی که به دنبال فروشنده یا کسب‌وکاری برای استفاده از خدمات آن هستید، قبل از اینکه به صورت شانسی یکی از کسب و کار‌ها را انتخاب کنید، احتمالاً کمی تحقیق می‌کنید. ممکن است با چند دوست یا صاحب کسب و کار تماس بگیرید و بپرسید از چه کسی برای سرویس خاصی که به دنبال آن هستید، استفاده می‌کنند.

بر اساس توصیه‌های آن‌ها، ممکن است لیست خود را به چند شرکت محدود کنید. سپس می‌توانید به صورت آنلاین تحقیق کنید، شخصاً از کسب‌وکار‌ها بازدید کنید یا به دنبال محتوایی بگردید که به بررسی شرکت‌های انتخابی شما پرداخته است. بر اساس همه این معیار‌ها، شرکت برتر را با اطمینان خاطر انتخاب خواهید کرد.

باور کنید یا نه، این فرآیند بسیار شبیه به نحوه تصمیم‌گیری موتور‌های جستجو است که تعیین می‌کند کدام وب سایت‌ها برای عبارات جستجوی خاص، رتبه‌های برتر را کسب کنند. 

آن‌ها چندین فاکتور از جمله کیفیت وب سایت، محبوبیت و رضایت کاربر را در نظر می‌گیرند. بدون عوامل ذکر شده در پاراگراف قبل، در انتخاب یک کسب و کار برای انجام سرویس خاصی که به دنبال آن بودید با مشکل مواجه می‌شدید و بدون سئو، گوگل در انتخاب یک وب سایت برای رتبه 1 به مشکل بر می‌خورد.

بنابراین، پاسخ کوتاه این است که شما به خدمات سئو نیاز دارید، زیرا آن‌ها به ارسال سیگنال‌های مناسب به موتور‌های جستجو کمک می‌کنند و وب‌سایت شما را در فهرست نتایج به بالاترین رتبه می‌رسانند.

قاعده سرانگشتی من این است که یک سایت برای یک کاربر بسازم، نه یک عنکبوت.

دیو نایلور (DaveNaylor)، مدیر عامل Bronco.co. uk

هدف سئو کسب رتبه یک نیست. هدف ایجاد سرنخ و انتخاب خدمات سایت شرکتی شما توسط مشتری است. وقتی وب سایت خود را برای موتور جستجوگر گوگل طراحی می‌کنید، مهم‌ترین بخش سئو یعنی مشتریان خود را نادیده گرفته‌اید! در پایان، اگر وب سایت شما به درستی برای تبدیل آن ترافیک به سرنخ و فروش طراحی نشده باشد، رتبه 1 در گوگل کاملاً بی‌ارزش است!

 

سئو سایت شرکتی با فروشگاهی چه تفاوتی دارد؟

 

سئو سایت شرکتی با فروشگاهی چه تفاوتی دارد

 

تفاوت سئو سایت شرکتی با فروشگاهی در تفاوت ساختار‌ها و کاربرد آن‌ها است. یک سایت شرکتی به معرفی خدمات خاص خود و بازاریابی برای آن نیاز دارد. اما یک سایت فروشگاهی در صدد فروش محصولات خود به صورت آنلاین به مشتریان است.

تنها وب سایت‌هایی که در کلمات کلیدی مد نظر شما سئو شده‌اند رتبه بالا در موتور‌های جست و جو را کسب می‌کنند. بنابراین لازم است شما نیز سئو سایت شرکتی را انجام داده و سایت خود را برای برخی از پر رقابت‌ترین کلمات کلیدی بهینه کنید. در این صورت است که کاربران را به سمت سایت خود کشانده و می‌توانید آن‌ها را تشویق کنید تا از خدمات شما استفاده کنند.

سئو سایت شرکتی دائماً نیاز به توجه، رسیدگی و بروز‌رسانی دارد. اگر سایت شما در کلمات کلیدی پر رقابت هم رتبه خوبی کسب کرده باشد، در راستای تغییر الگوریتم‌های گوگل نیز باید تغییر کند تا بتواند جایگاه خود را حفظ کند. سئو سایت فروشگاهی هم به همین صورت است اما تفاوت در تعداد محصولات است. 

در سایت‌های فروشگاهی محصولات زیادی برای عرضه وجود دارد و محصولات دائماً در حال تغییر هستند، بنابراین به بروز‌رسانی گسترده‌تری نیاز دارد. پس تفاوت سئو سایت شرکتی با فروشگاهی در اصل از این واقعیت ناشی می‌شود که این وب سایت‌ها اهداف مختلفی را دنبال می‌کنند.

 

آیا سئو شرکتی برای شرکت شما مفید است؟

 

آیا سئو شرکتی برای شرکت شما مفید است؟

 

اگر سایت بزرگی دارید (بیش از 100 صفحه) و در حال حاضر برای کلمات کلیدی کم رقابت و چهار یا پنج کلمه‌ای رتبه‌بندی شده‌اید، اگر می‌خواهید با استفاده از کلمات کلیدی بسیار رقابتی به سطح جدیدی برسید، اگر نیاز به بهبود و ارتقای کسب‌وکار خود دارید اما می‌دانید که سئوی استاندارد برای اجرای برنامه‌های تصور شده کافی نیست، سئوی شرکتی قطعاً گزینه مناسبی است.

به طور کلی پذیرفته شده است که سئو شرکتی برای شرکت‌های بزرگ ضروری است. اگر نمی‌دانید سئو سایت شرکتی چیست و نمی‌توانید خود را جزء آن‌ها بشمارید، به پاراگراف قبل مراجعه کنید و بدانید که بهینه کردن وب سایت یک شرکت و سئو کردن آن تأثیر زیادی بر شهرت نام تجاری آن می‌گذارد.

 

چطور سایت شرکتی خود را سئو کنیم؟

 

چطور سایت شرکتی خود را سئو کنیم

 

اگر مشتریان، سایت شما را پیدا نکنند، سرمایه‌گذاری کردن در زمان و پول برای ساختن یک وب سایت زیبا فایده‌ای ندارد. اما چگونه می‌توانید سایت خود را در اقیانوسی از محتوا در اینترنت متمایز کنید؟

بهینه‌سازی برای موتور‌های جستجو (SEO) روشی است که به مشتریان کمک می‌کند هنگام جستجو در گوگل، بینگ و یاهو، سایت شما را پیدا کنند. با ساختن سایت خود به روش صحیح و بهینه‌سازی آن در کلمات کلیدی هدف، ترافیک بیشتری را به صفحه خود هدایت می‌کنید و مشتریان زیادی را به سمت خدمات خود می‌کشانید.

در اینجا 10 نکته وجود دارد که به شما کمک می‌کند در جستجو‌های آنلاین رتبه بالاتری داشته باشید.

کلمات کلیدی مناسب را پیدا کنید

به کلماتی فکر کنید که مشتریان شما ممکن است هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما، آن را در وب استفاده کنند. برای مثال، اگر در حال ارائه خدمات زیبایی هستید، آیا مشتریان شما بیشتر از یک کلمه مانند "شنیون مو" استفاده می‌کنند یا یک کلمه "آرایشگر مو"؟

گوگل فقط زمانی شما را دوست دارد که دیگران ابتدا شما را دوست داشته باشند.

وندی پیرسال (Wendy Piersall)

این یکی از نقل قول‌های سئو مورد علاقه من است زیرا بسیار ساده و در عین حال بسیار واقعی است. ماموریت گوگل این است که تمام اطلاعات را به صورت آنلاین، سازماندهی و ارائه کند به گونه‌ای که "بهترین" در بالای نتایج جستجو قرار گیرد.

فهرستی از 20 تا 50 کلمه کلیدی تهیه کنید، سپس به Google AdWords بروید. اگر قبلاً حساب کاربری در آن ایجاد نکرده‌اید، یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس می‌توانید تأیید کنید که کلمات کلیدی انتخابی شما در جستجو‌های آنلاین استفاده شوند.

همچنین برای ساخت لیست خود می‌توانید از یک محصول گوگل ادوردز به نام Keyword Planner برای یافتن کلمات کلیدی بیشتر استفاده کنید.

از کلمات کلیدی خود در صفحات مختلف وب سایت استفاده کنید، تا هنگامی که مشتریان آن کلمات کلیدی را جست و جو می‌کنند، بتوانید رتبه بالاتری کسب کنید.

کلمات کلیدی هر صفحه را در URL (آدرسی که در مرورگر اینترنت برای هر یک از صفحات وب سایت شما ظاهر می‌شود) همان صفحه به کار ببرید. همچنین آن‌ها را در عناوین و توضیحات متا دیسکریپشن (meta description) خود قرار دهید (متن مختصری که به موتور‌های جستجو می‌گوید محتوای شما در مورد چیست).

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی خود به دست‌آورید می‌توانید مقاله ابزارجستجوی کلمات کلیدی را مطالعه کنید.

روی پیشنهادات منحصر به فرد خود تمرکز کنید

به یاد داشته باشید که برای جلب توجه مشتریان بالقوه و آنلاین است که با سایر شرکت‌ها رقابت می‌کنید. برای اینکه در جستجو‌های وب برای صنعت و خدمات خود بالاتر بروید، به دنبال کلماتی باشید که شما را در بازار نسبت به رقبای خود متمایز کند. مثلاً پیشنهادات منحصر به فرد بدهید یا با استفاده از مشخص کردن موقعیت جغرافیایی خود، کاربران محلی را به خود جذب کنید.

سایت خود را با کلمات کلیدی پر نکنید

 

 پیدا-کردن-کلمه-کلیدی-برای-سئو-سایت-شرکتی

 

اگر تلاش می‌کنید که کلمات کلیدی را در سراسر محتوای خود قرار دهید، زیاده روی نکنید. زیرا خطر تحریف معنا و مفهوم و همچنین آزار خوانندگان را دارید. اولویت شما باید این باشد که متن را واضح و خوانا کنید.

همانطور که دستورالعمل وبمستر گوگل (Google's Webmaster Guidelines) بیان می‌کند: "صفحات را در درجه اول برای کاربران بسازید، نه برای موتور‌های جستجو. "

به سایت خود لینک بدهید

هرچه تعداد سایت‌هایی که به سایت شما پیوند دارند، بیشتر باشد، رتبه شما در جستجو‌ها بالاتر خواهد بود. از صاحبان سایت‌های مرتبط بخواهید به سایت شما لینک بدهند. در ازای لینک به شما، پیشنهاد دهید که به آن‌ها لینک می‌دهید. البته طبق تجربه‌ای که من دارم این کار در ایران امکان‌پذیر نیست. بنابراین به دنبال وبلاگ‎‌ها و سایت‌هایی باشید که این کار را بتوانید به صورت رایگان در آن انجام دهید.

روی کیفیت لینک‌ها تمرکز کنید. یک لینک که از یک شرکت بازرگانی بزرگ یا یک وب سایت دانشگاه به وب سایت شما داده می‌شود؛ به شما بیشتر کمک می‌کند تا ده‌ها لینک از وبلاگ‌های غیرمعتبر.

محتوای با کیفیت بالا منتشر کنید

ماموریت اصلی موتور‌های جستجو کمک به افراد برای یافتن پاسخ سوالاتشان است. بنابراین بهترین استراتژی شما برای به دست آوردن ترافیک زیاد، ایجاد محتوای قانع‌کننده از مقالات، فیلم‌ها و عکس‌هایی است که اطلاعات با کیفیتی را در اختیار خوانندگان شما قرار می‌دهد. محتوای خود را مرتباً به روز کنید تا کاربران سایت با استقبال زیاد به سایت شما سربزنند و جزء مشتریان دائمی سایت شما باقی بمانند.

یک استراتژی محتوای خوب و بازاریابی دیجیتال مناسب، شما را به عنوان یک رهبر فکری در حوزه کاری خود تبدیل می‌کند.

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ عظیم مدیا با فعالیت در حوزه بازاریابی اینترنتی، خدمات دیجیتال مارکتینگ زیر را ارائه می‌دهد:

شما می‌توانید برای رشد بیزینس خود از مشاوره توسعه آنلاین کسب و کار ما که رایگان است استفاده کنید.

 

در رسانه‌های اجتماعی فعالیت کنید

رسانه‌های اجتماعی نیز در استراتژی سئوی شما بسیار مهم هستند زیرا مردم از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی نیز به عنوان موتور‌های جستجو استفاده می‌کنند. آن‌ها اغلب شرکت‌ها یا خدمات را با استفاده از قسمت سرچ، جستجو می‌کنند. هنگامی که افراد شرکت شما یا عبارات مرتبط را جستجو می‌کنند، نمایه رسانه اجتماعی شرکت شما نیز در نتایج جستجو رتبه‌بندی می‌شود.

مطمئن شوید که وب سایت شما کاربر پسند است

یک وب سایت صریح، شکیل، با استفاده آسان و کاربردی داشته باشید. 

مطمئن شوید که برای بازدیدکنندگان مشخص است که شما چه کسی هستید و چه چیزی را ارائه می‌دهید.

از عناوین زیادی برای بهبود خوانایی استفاده کنید و کلمات کلیدی خود را در عنوان‌ها قرار دهید. هدینگ‌ها و سرفصل‌ها برای موتور‌های جستجو مهم هستند و به شما کمک می‌کنند رتبه بالاتری کسب کنید.

سرعت سایت نیز برای سئو مهم است. کاری که باید انجام دهید این است که بازدیدکنندگان خود را با یک سایت کند آزار ندهید.

در نهایت، باید مطمئن شوید که وب سایت شما برای موبایل نیز بهینه شده است. موتور‌های جستجو وب سایت‌هایی را که به درستی در گوشی هوشمند نمایش داده نمی‌شوند جریمه می‌کنند.

میزان بهبود سئو سایت شرکتی خود را اندازه‌گیری کنید

ابزار‌های رایگان و کم‌هزینه مانند Moz.com ،SpyFu.com ،SEMRush.com و Google Analytics اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهند. این اطلاعات، در مورد عملکرد سئوی سایت شرکتی شما و همچنین نحوه عملکرد بازدید‌کنندگان است که چگونه سایت شما را پیدا کرده‌اند. 

به عنوان مثال: بازدیدکنندگان از چه موتور جستجویی استفاده کرده‌اند، از کدام وب سایت ارجاع‌دهنده به سایت شما آمده‌اند، در چه موقعیت جغرافیایی قرار دارند و چه مدت زمانی را در هر صفحه سپری کرده‌اند.

صبور باشید

نتایج را از روز اول رصد کنید، اما انتظار نتایج سریع را نداشته باشید. به طور معمول چند ماه طول می‌کشد تا به طور قابل توجهی در رتبه‌بندی موتور‌های جستجو بالاتر بروید.

همچنین به یاد داشته باشید که سئو دائماً در حال تغییر است. چیزی که امروز کار می‌کند ممکن است دو یا سه سال دیگر جواب ندهد. به کار خود ادامه دهید و در مورد آخرین تغییراتی که بر رتبه‌بندی تأثیر می‌گذارد آگاهی پیدا کنید.

هدف بالایی را در نظر بگیرید

اکثر کاربران شما تنها صفحه اول نتایج جستجو را بررسی کرده و به صفحه دوم نمی‌روند. موقعیت خوب به معنای ظاهر شدن در دو صفحه اول نتایج جستجو است. اگر در صفحه سه قرار داشته باشید، تقریباً هیچ کس صفحه شما را نخواهد دید. اما هدف والایی داشته باشید یعنی رتبه یک در صفحه اول!

به قول جناب سعدی که می‌فرماید: همت بلند آر که مردان روزگار، از همت بلند به جایی رسیده‌اند

 

نکات کلیدی

· در سئو سایت شرکتی، بهینه‌سازی برای موتور‌های جست و جو نظیر گوگل، بینگ و یاهو با هدف کسب رتبه بهتر در نتایج جست و جوی گوگل و برای یک وب سایت شرکتی انجام می‌شود.

· نیاز به سئو سایت شرکتی امروزه بیش از پیش احساس می‌شود زیرا بسیاری از کسب و کار‌ها وارد فضای آنلاین شده‌اند و شما برای رقابت با آن‌ها باید سیگنال‌های مناسبی را به موتور‌های جست و جو ارسال کنید تا سایت شما را در بالاترین نقطه از فهرست نتایج خود نشان دهند.

· همچنین اگر می‌خواهید نام برند شما در حوزه خدماتی که شرکت شما ارائه می‌دهد، شهرت پیدا کند؛ حتماً به سراغ سئو سایت شرکتی خود بروید و آن را به یک شرکت معتبر در این زمینه بسپارید.

· برای رسیدن به نتیجه مطلوب سایت خود را کاربر پسند کنید و بدانید که برآورده کردن نیاز کاربر اولویت بیشتری نسبت به بهینه کردن سایت برای موتور‌های جست و جو دارد. در واقع اگر کاربر سایت شما را نپسندد و از سایت شما خارج شده و جست و جوی خود را ادامه داده و به سایت رقیب برود، گوگل برای سایت شما یک امتیاز منفی در نظر می‌گیرد.

 

منبع

seoquake | rellify | webfx| neonbrand| bdc.ca

جمع بندی:

هر کسب و کاری باید از بهینه‌سازی موتور جستجو استفاده کند. سئوی سایت شرکتی، اگرچه بسیار مهم است، اما همیشه ساده نیست. این امر مستلزم دانش بسیاری در زمینه تکنیک‌ها و روش‌هایی است که گوگل از آن استفاده می‌کند و همچنین به زمان فراوانی نیاز دارد. نادیده گرفتن سئو سایت یک اشتباه بزرگ است، به خصوص اگر شما شرکتی هستید که خدماتی را ارائه می‌کند.  اگر سایت شما بهینه نشده باشد و سایت رقیب بهینه شده باشد، برای رقبای شما بسیار آسان است که از شما پیشی بگیرند. خوشبختانه، می‌توانید با چند تغییر در سایت خود و کمی سخت کوشی این مزیت را به دست‌آورید. ممکن است مدتی طول بکشد تا سایت شما برای کلمات کلیدی پر رقابت دیده شود، اما ارزش تلاش را دارد.  چه بخواهید بهینه‌سازی سایت برای موتور جستجوی را خودتان انجام دهید یا یک متخصص در این زمینه استخدام کنید، سئوی سایت را نادیده نگیرید. این امر می‌تواند نیروی فوق‌العاده قدرتمندی در کنار شما باشد و این اشتباه بزرگی است که از مزایای سئو سایت شرکتی استفاده نکنید و افزایش چشمگیر فروش را از دست بدهید.  شما برای شهرت برند خود چه روشی را سراغ دارید؟ چه راهکاری را می‌توانید ارائه کنید که در مدت کوتاه‌تری بتوان به نتیجه رسید؟ ما منتظر نظرات و پیشنهادات شما در این زمینه هستیم. همچنین شما می‌توانید سؤالات خود را از ما بپرسید.

سوالات متداول

فرایند سئو فرآیندی زمان بر است و هیچ تضمینی برای رسیدن به رتبه‌ای مشخص، طی زمان مشخص وجود ندارد چرا که فیلتر‌های گوگل پیوسته در حال تغییر بوده و نمی‌توان فعالیت رقبا را نیز پیش‌بینی کرد.

هیچ تضمینی وجود ندارد. اما یکی از راه‌های کسب اطمینان نسبت به شرکتی که می‌خواهید سئو سایت خود را به او بسپارید، تعداد پروژه‌های موفق آن شرکت ست.

در سئو سایت شرکتی باید سعی کنید نسبت به رقبا متمایز شوید و سئو سایت خود را بر روی کلماتی انجام دهید که شما را در بازار نسبت به رقبای خود متمایز کند.

سئو شرکتی به برند‌ها کمک می‌کند تا تجارت خود را پیش ببرند و یک برند در محیط دیجیتال بسازند.

برچسب ها:

زینب قرائتی

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی عظیم مدیا

لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

مقالات مرتبط

نظرات

اتاق فرار انیگما
2 سال پیش
ممنون از مقاله خوبتون
پاسخ دهی
ادمین عظیم مدیا
2 سال پیش
سلام
ممنون از توجه شما
پاسخ دهی
سیما
2 سال پیش
سلام سئو سایت خیلی مهمه نمیشه ازش غافل شد. ممنون از مقاله خوبتون
پاسخ دهی