معرفی 4 مورد از بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ + 10 نوع از خدمات + قیمت

به کمک یک مشاور یا کارشناس دیجیتال مارکتینگ احتیاج دارید؟

تاریخ انتشار: 13 آذر، 1400 تاریخ آپدیت: 23 مهر، 1401 نویسنده: نسرین نجفی پور

معرفی 4 مورد از بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ + 10 نوع از خدمات + قیمت

آیا تا به حال به قدرت تکنولوژی عصر جدید فکر کرده‌اید؟ کسی تا همین ده سال نمی‌توانست تصور کند که فروشگاه‌های اینترنتی تا این حد پا بگیرند و روزی بتوانند همه خریدهای خود را از آنلاین شاپ‌ها انجام دهند. اما قدرت تکنولوژی عصر جدید همین است! جهان به سرعت تغییر می‌کند و کسب و کارهای سنتی به سمت مدرن شدن حرکت می‌کنند. خیلی از غول‌های تکنولوژی و کسب و کارهای بزرگ اساسا با توجه به اینترنت و فضای دیجیتال به وجود آمده‌اند.

مثلا اسنپ، دیوار یا دیجی کالا که هر یک به نوبه خود کارآفرینی بزرگی محسوب می‌شوند. اما این کمپانی‌های بزرگ چکار کرده‌اند که تا این حد موفق بوده‌اند؟ آیا برای توسعه کسب و کار خود به شرکت دیجیتال مارکتینگ اعتماد کرده‌اند؟ همه کسب و کارها برای موفقیت در دنیای امروز باید وارد این فضا شوند.

فضای آنلاین و دیجیتال، استراتژی‌های مخصوص به خود را دارد که باید از افراد و تیم‌های حرفه‌ای برای ورود به آن کمک گرفت. به همین دلیل همیشه خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ می‌تواند کمک بزرگی کند. در این مقاله هم ویژگی‌ها و خدمات چنین شرکت‌هایی را معرفی می‌کنیم. با من همراه باشید.

 

شرکت دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال، از مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و ابزارها برای بازاریابی محصولات و خدمات استفاده می‌کند. این فعالیت‌ها در بستر اینترنت و با استفاده از ابزارهای دیجیتال مانند موبایل و کامپیوتر انجام می‌شود.

در یک شرکت دیجیتال مارکتینگ، خدمات مربوط به بازاریابی اینترنتی و دیجیتال ارائه می‌شود. مثلا طراحی سایت، سئو سایت، طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، بازاریابی محتوا و هر استراتژی و تکنیکی که در این حوزه قرار بگیرد.

همانطور که گفتیم خیلی از کسب و کارها دوست دارند وارد فضای دیجیتال شوند؛ ولی برای ورود صحیح و اصولی نیاز به کمک دارند. یک شرکت دیجیتال مارکتینگ موفق می‌تواند نردبانی برای رشد و موفقیت کسب و کار شما باشد. اما به هر شرکتی هم برای استفاده از این خدمات نمی‌توان اعتماد کرد. در ادامه ویژگی‌ها و خدمات بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ را با هم مرور می‌کنیم.

 

یک شرکت دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارد؟

 

ویژگی های شرکت دیجیتال مارکتینگ

 

امروز در ایران و کل جهان تعداد زیادی شرکت دیجیتال مارکتینگ وجود دارد که با یک دیگر در رقابت شدید هستند. در دنیایی که روز به روز پیشرفته‌تر می‌شود و در آن گرایش شدیدی به سمت تکنولوژی وجود دارد، کسب و کارهای سنتی نیز مجبور هستند که وارد دنیای دیجیتال شوند؛ در غیر این صورت با شکست مواجه می‌شوند. بنابراین همه کسب و کارها برای اینکه از رقبای خود عقب نمانند، نیاز دارند از خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند.

هر شرکت دیجیتال مارکتینگی که با آن روبه رو می‌شوید، برای توسعه و پیشرفت کسب و کار شما مناسب نیست. بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ فاکتورها و ویژگی‌هایی دارد که در ادامه معرفی می‌کنیم.

یک شرکت حرفه‌ای باید بتواند کسب و کار شما را به خوبی معرفی کند، ایده‌های خلاقانه‌ای برای تبلیغات و کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ داشته باشد و روش‌های موثری برای بازاریابی ارائه دهد. یک شرکت دیجیتال مارکتینگ:

علاوه بر این بهترین شرکت ‌های دیجیتال مارکتینگ دارای ویژگی‌های زیر است:

مشاوره، یکی از اصول مهم شرکت های دیجیتال مارکتینگ

 

خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ | بازاریابی دیجیتال

 

یکی از مهم‌ترین وظایف یک شرکت دیجیتال مارکتینگ این است که در مورد راه اندازی کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ، به کسب و کارهای دیگر مشاوره دهد. همچنین لازم است در مورد خدمات و کارهایی که برای مشتریان و شرکت‌ها انجام می‌دهد، به طور کامل توضیح دهد. کیفیت مشاوره دیجیتال مارکتینگ اهمیت زیادی دارد و موفقیت یا عدم موفقیت کسب و کار سنتی شما به دنیای مدرن را مشخص می‌کند.

کیفیت، اصلِ کار است!

کیفیت مشاوره و خدمات، یکی از بخش‌های مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. اگر می‌خواهید از درستی انتخاب خودتان مطمئن شوید، باید کارها و تجربیات قبلی شرکت دیجیتال مارکتینگ مورد نظر خود را ببینید. با بررسی نمونه کارهای آن شرکت، پیشرفت کسب و کارها را ارزیابی کنید. شرکتی که انتخاب کرده‌اید باید بر همه امور تسلط داشته باشد، انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ را بشناسد و به خوبی اجرا کند و کار با او نتایج خوبی در بر داشته باشد.

صداقت، یکی از اصول مهم شرکت دیجیتال مارکتینگ

اعتماد به اعضای تیم یک شرکت دیجیتال مارکتینگ که صادقانه عمل نمی‌کنند کار درستی نیست. پس بهتر است در مورد شرکت مدنظر خودتان تحقیق کنید تا ببینید مشتریان قبلی چه تجربه‌ای از کار با آن شرکت داشته‌اند. مثلا نمونه کارهایی که ارائه می‌دهد، توسط همین تیم انجام شده باشد و برون سپاری نشده باشد. همچنین کیفیت کار با قول‌ها و وعده‌هایی که داده است، همخوانی داشته باشد.

هزینه‌ها، یکی از فاکتورهای مهم انتخاب مشاور دیجیتال مارکتینگ

یکی از فاکتورهایی که برای مشتریان یک شرکت دیجیتال مارکتینگ اهمیت دارد، تناسب کیفیت خدمات با هزینه‌های اعلام شده است. قبل از شروع پروژه‌ها باید هزینه‌های موردنیاز را تعیین کرد و تناسب آن با خدمات را چک کرد. اما اگر یک شرکت هزینه بسیار پایینی برای خدمات خود اعلام کند، نشان‌دهنده غیرحرفه‌ای بودن کار آن شرکت است. به هر حال قبل از شروع کار، باید یک قرارداد معقول و متناسب با خدماتی که قرار است ارائه شود، منعقد کنید.

استفاده از فناوری پیشرفته

 

استفاده از فناوری پیشرفته در شرکت دیجیتال مارکتینگ

 

اولین گام برای تبدیل شدن به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ خوب، داشتن فناوری مورد نیاز و جذب افراد مناسب برای استفاده از آن فناوری است. این تکنولوژی است که به آژانس‌های بازاریابی دیجیتال کمک می‌کند تا بهترین خدمات را در زمینه کاری خودشان ارائه دهند. منظور از فناوری استفاده از نرم افزارها، اینترنت، شبکه‌های اجتماعی و همه تجهیزات الکترونیکی لازم برای ارائه خدمات است.

استفاده از افراد جوان و خلاق در شرکت دیجیتال مارکتینگ

استفاده از تجهیزات و تکنولوژی جدید کافی نیست و شما به افرادی نیاز دارید که بتوانند بهترین تکنیک‌ها و ایده‌ها را ارائه دهند. کارمندان و افراد شرکتی که با آن همکاری می‌کنید، باید به اندازه کافی خلاق باشند، ایده‌های نو و جدید ارائه دهند و بدانند که باید از امکانات چگونه استفاده کنند. همچنین طرز فکر متفاوتی داشته باشند، بتوانند اوضاع بازار و مخاطبین را درک و پیش‌بینی کنند و بهترین پیشنهادات را ارائه دهند.

فکر کردن به آینده مشتریان

یکی دیگر از مهم‌ترین وظایف شرکت دیجیتال مارکتینگ این است که باید برای آینده کسب و کار مشتری خود استراتژی‌هایی داشته باشند و برای رسیدن به اهداف تعیین شده برنامه‌ریزی کنند. کارمندان چنین شرکتی باید بتوانند اوضاع مشتریان را در آینده حدس بزنند و برای بهبود آن راه‌حل‌هایی ارائه دهند. اعضای تیم باید بتوانند تحلیل و ارزیابی‌های دقیقی برای مشتریان ارائه دهند.

ذهن متفکر نقطه قوت اصلی یک آژانس بازاریابی دیجیتال است. افرادی که دارای هوش، قابلیت دید و توانایی پیش‌بینی هستند، برای موفقیت آژانس بازاریابی دیجیتالی ارزشمند هستند.

قدرت تصمیم‌گیری سریع و درست

تصمیم گیری سریع و به موقع برای رسیدن به اهداف شرکت دیجیتال مارکتینگ خیلی اهمیت دارد. اگر می‌خواهید بهترین باشید، باید افرادی را استخدام کنید که بتوانند به طور غریزی و خیلی سریع تصمیم بگیرند. قدرت تصمیم‌گیری قوی این افراد به شرکت دیجیتال مارکتینگ شما کمک می‌کند تا تصمیم درست را در زمان مناسب و به نفع کسب و کارها بگیرید. به هر حال افرادی که در دنیای دیجیتال حضور دارند باید گام‌های سریعی بردارند تا از رقبا عقب نمانند.

ماهیت پویای دنیای تجارت دیجیتال نیازمند تصمیم‌گیری‌ها و گام‌های سریع است تا کسب و کار مشتریان را به اوج برساند. اگر کارمندان شما قدرت تصمیم‌گیری قوی نداشته باشند، هرگز به جایگاه برتر  بازار نخواهید رسید.

همراهی و همگامی با ترندها

 

همراهی با ترندها در شرکت های دیجیتال مارکتینگ

 

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ هر چقدر هم خوب کار کند ولی جرات همراهی با ترندهای روز را نداشته باشد، از خیلی جهات عقب می‌ماند. کارمندان شرکت بازاریابی دیجیتال باید اطلاعات به روزی داشته باشند، از ترندهای روز و علاقه‌مندی‌های مخاطبین خبر داشته باشند و از تغییر نترسند. تا زمانی که کارمندان جرات تغییر نداشته باشند، تبدیل شدن به “بهترین”، یک رویا برای شما باقی خواهد ماند.

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ این است که تیمی به روز و ریسک‌پذیر داشته باشد، با ترندها همراه باشد و هیچ کاری را با بدون تحلیل و محاسبه درست، انجام ندهد.

ایده‌های جدید و شکستن عادت‌ها

دنیای دیجیتال مارکتینگ نیاز به ایده‌های غیرممکن دارد تا همواره در حال حرکت باشد و با انجام غیرممکن‌ها محبوبیت بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد. ارائه ایده‌های جدید به شما کمک می کند تا در صدر باشید. بنابراین باید شرکتی را انتخاب کنید تا همواره ایده‌های جدیدی برای ارائه دادن داشته باشد.

خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ

 

خدمات شرکت های دیجیتال مارکتینگ | شرکت دیجیتال مارکتینگ

 

با تبدیل کسب و کارهای سنتی به مدرن، انواع و اقسام خدمات دیجیتال مارکتینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. مثلا برخی از کسب و کارهای نوپا که توانایی پرداخت هزینه‌های بالا را ندارند، قید طراحی وب سایت و سئو سایت را می‌زنند و روی شبکه‌های اجتماعی تمرکز می‌کنند. در عوض شرکت‌هایی که می‌توانند از پس هزینه‌های تولید محتوا، سئو سایت، سئو تکنیکال و سئوی خارجی بربیایند، بیشتر روی راه‌اندازی و بهینه‌سازی سایتشان وقت می‌گذارند.

به هر حال یک شرکت‌ دیجیتال مارکتینگ، خدمات خود را در هر زمینه‌ای ارائه می‌کند. در ابتدا نوع کسب و کار شما را بررسی می‌کنند و بهترین استراتژی‌ها و روش‌هایی که برای بیزنس شما مناسب است را انتخاب می‌کنند و پیشنهاد می‌دهند. در ادامه مهم‌ترین خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ را معرفی کرده‌ایم.

سئو (SEO) یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو

 

سئو، یکی از خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ

 

سئو سایت همیشه یکی از مهم‌ترین خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ محسوب می‌شود. شما برای اینکه در صدر نتایج باشید، باید روی بهینه‌سازی موتورهای جستجو چه گوگل و چه حتی یاندکس کار کنید. کاربران موضوع یا کالایی را که نیاز دارند جستجو می‌کنند و معمولا روی چند نتیجه اول گوگل کلیک می‌کنند. اگر شما در نتایج اول موتور جستجو قرار داشته باشید، شانس انتخاب شما بیشتر است. بنابراین اگر می‌توانید از پس هزینه‌های طراحی وبسایت و سئو بربیایید، حتما این کار را انجام دهید و فروش بیشتری را تجربه کنید.

مردم هر روز بیشتر از قبل از آنلاین شاپ‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی خرید می‌کنند. بنابراین طراحی سایت و بهینه‌سازی آن اهمیت زیادی دارد.

تکنولوژی هوش مصنوعی گوگل بیشتر از آن چیزی که فکر کنید باهوش است و روزانه بیش از ۳.۵ میلیارد جستجو را ساماندهی می‌کند، کاربران را به پاسخ سوال‌هایشان می‌رساند و راه‌حل‌هایی ارائه می‌دهد. ده‌ها فاکتور مختلف برای رتبه‌بندی سایت‌ها دارد و شرکت‌هایی که خدمات سئو ارائه می‌دهند، وظیفه دارند بهترین راهکارها را برای رسیدن شما به نتایج اول موتورهای جستجو ارائه دهند.

خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ در حوزه بازاریابی موتور جستجو (SEM)

 

خدمات دیجیتال مارکتینگ در حوزه بازاریابی موتور جستجو (SEM) | شرکت دیجیتال مارکتینگ

 

شاید در نظر اول SEM و SEO به هم شباهت داشته باشند، ولی تفاوت اساسی با هم دارند. SEO روی بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو تمرکز می‌کند تا محتوای سایت را به نتایج اول گوگل برساند. اما SEM به معنای بازاریابی موتورهای جستجو است. مثلا یکی از روش‌های بازاریابی موتور جستجو، گوگل ادز است.

به این صورت که شما کلمه کلیدی موردنظرتان را تعیین می‌کنید و گوگل ادز هزینه‌ای بابت هر کلیک تعریف می‌کند. با پرداخت این هزینه و با توجه به وضعیت سئوی محتوا، در یکی از نتایج صفحه اول گوگل قرار می‌گیرید. تنها زمانی هزینه پرداخت می‌کنید که کاربران روی آگهی شما کلیک کرده باشند و وارد سایتتان شوند. یک شرکت دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای باید مشاوره خوبی در زمینه بازاریابی موتورهای جستجو به شما ارائه دهد.

طراحی سایت

 

طراحی وبسایت، یکی از خدمات شرکت های دیجیتال مارکتینگ

 

طراحی سایت اصل و اساس ورود به کسب و کارهای مدرن است. درست است که خیلی از کاربران در شبکه‌های اجتماعی به دنبال پاسخ سوالات یا نیازمندی‌هایشان هستند؛ اما وبسایت، معتبرترین مکان برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین است. خرید از درگاه اینترنتی سایت برای کاربران ایرانی و صاحبین کسب و کار، خیلی راحت‌تر از فرستادن اسکرین شات پرداخت هزینه برای ادمین است.

همچنین به چک کردن تعداد زیادی دایرکت توسط ادمین‌ها نیازی ندارد. از طرفی از روش‌های مختلفی می‌توان برای بالا بردن رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو استفاده کرد و یک شرکت دیجیتال مارکتینگ با تبلیغات کلیکی و بهبود سئوی سایت، می‌تواند باعث افزایش فروش شما شود.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی کوچک و بزرگ ندارد و از یک بچه ۵ ساله تا پدربزرگ ۷۵ ساله همه در این فضا هستند. پس این کانال‌ها فرصت خیلی خوبی برای بازاریابی و تبلیغات فراهم کرده‌اند. برای اینکه در هر یک از شبکه‌های اجتماعی فعالیت کنید، باید اطلاعات کاملی در مورد هر یک داشته باشید. اما فراموش نکنید که در حال حاضر اینستاگرام مهم‌ترین شبکه اجتماعی در ایران است و حضور درست و اصولی در این فضا به بیزنس شما کمک شایانی می‌کند.

اگر دوست دارید فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مختلف را یاد بگیرید، مقاله‌های زیر را از دست ندهید:

به هر حال شبکه اجتماعی تاثیر فوق‌العاده زیادی بر مخاطبان می‌گذارد. پس حتی اگر حضوری قوی و پررنگ در فضای وب دارید و وبسایت شما بازدید و فروش کافی دارد، شبکه‌های اجتماعی را نادیده نگیرید و فعالیت حرفه‌ای خود را در آن‌ها هم ادامه دهید. این موضوع به خصوص برای آگاهی از برند و برندسازی دیجیتال اهمیت ویژه‌ای دارد.به هر حال شبکه اجتماعی تاثیر فوق‌العاده زیادی بر مخاطبان می‌گذارد. پس حتی اگر حضوری قوی و پررنگ در فضای وب دارید و وبسایت شما بازدید و فروش کافی دارد، شبکه‌های اجتماعی را نادیده نگیرید و فعالیت حرفه‌ای خود را در آن‌ها هم ادامه دهید. این موضوع به خصوص برای آگاهی از برند و برندسازی دیجیتال اهمیت ویژه‌ای دارد.

بازاریابی ایمیلی، یکی از خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ

شاید ایمیل مارکتینگ کمی قدیمی شده باشد و کسی دیگر از آن برای هدف قرار دادن مخاطبین جدید استفاده نکند؛ اما این روش هنوز در بین برخی کسب و کارها به خصوص تجارت‌های B2B یا ارتباط با مشتریان قدیمی کاربرد دارد. اگر به درستی از این روش استفاده کنید می‌توانید لیدهای خوبی به دست بیاورید و فروش بیشتری تجربه کنید.

برای یک ایمیل مارکتینگ موفق باید مخاطبین مناسب و علاقه‌مند پیدا کنید، ایمیل‌های جذاب و شخصی‌سازی شده طراحی کنید و شروع به ارسال آن‌ها نمایید. زمان ارسال ایمیل، کیفیت مخاطبین، منبعی که آن‌ها را پیدا کرده‌اید و نوع ارسال ایمیل – مثلا ثبت نام در خبرنامه، مشتریان قدیمی، ارسال انبوه و اسپم یا ارسال ایمیل‌های شخصی‌سازی شده – اهمیت زیادی در نتیجه کار دارد.

خدمات تولید محتوا

 

تولید محتوا، یکی از خدمات بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ

 

تولید محتوا یکی از اصول مهم در خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ است. در هر پلتفرمی که فعالیت می‌کنید، نیاز به تولید محتوا دارید. مثلا برای فعالیت در یوتیوب نیاز به ویدیو مارکتینگ و برای فعالیت در اینستاگرام نیاز به عکاسی و نوشتن کپشن‌های جالب و باحال دارید.

به هر حال در هر کانال چه وبسایت و چه شبکه‌های اجتماعی، باید محتوای درخور همان پلتفرم را تولید کنید. برخی تصور می‌کنند وایرال شدن برخی محتواها و موفقیت ناگهانی برخی پیج‌ها شانسی است؛ اما دقیقا محتوای جالب و منحصربه‌فرد آن‌ها بوده است که باعث رشد ناگهانی پیج شده است.

محتوا انواع مختلفی دارد. مثلا:

اگر در هر یک از این انواع محتوا حرفی برای گفتن داشته باشید و محتوایی جذاب و منحصربه‌‌فرد تولید کنید، می‌توانید در بین رقبا حرفی برای گفتن داشته باشید. کیفیت محتوا از هر نظر اهمیت دارد و باید با بهترین طراحان گرافیک، ادیتورها و نویسنده‌ها فعالیت کنید تا بتوانید محتواهای باکیفیتی تولید کنید. از طرفی مشتریان زیادی از سمت کسب و کارهای کوچک پرسود خانگی که هنوز امکانات کافی برای عکاسی و کارهای گرافیکی ندارند پیدا می‌کنید.

عکاسی حرفه‌ای

تا زمانی که نتوانید محصولات و خدمات خود را به بهترین نحو تبلیغ کنید، تبلیغات در فضای اینترنت و بازاریابی دیجیتال فایده‌ای نخواهد داشت حتی اگر محصولات باکیفیت و جالبی داشته باشید. عکس باکیفیت از محصولات، یکی از بهترین روش‌های معرفی آن‌ها است.

اگر خودتان توانایی عکاسی کردن ندارید – اطلاعات ندارید یا امکانات و تجهیزات کافی در اختیار ندارید – می‌توانید با افرادی که در این زمینه توانا هستند کار کنید. حتی برخی از شرکت دیجیتال مارکتینگ عکاس دارند و هر جایی نیاز به عکاس باشد خودشان زحمت گرفتن عکس‌های با کیفیت را می‌کشند.

برگزاری کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ و خدمات تبلیغاتی

 

برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ، یکی از خدمات اعضای تیم یک شرکت دیجیتال مارکتینگ

 

یکی از خدمات مهم شرکت دیجیتال مارکتینگ این است که کمپین دیجیتال مارکتینگ برگزار کنند و از این طریق برند و محصولات شما را معرفی کنند. فعالیت‌های متنوعی مثل تبلیغات در اینستاگرام، رپورتاژ آگهی، تبلیغات بنری و ترکیبی از انواع این خدمات، توسط شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بازاریابی دیجیتال انجام می‌شود.

 

قیمت خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ

قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ بستگی به نوع خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ دارد. همچنین توانایی و تجربه شرکت دیجیتال مارکتینگی که شما انتخاب می‌کنید، مدت زمان قرارداد و رقبای شما نیز در تعیین قیمت تاثیر گذار هستند.

به عنوان مثال سئو سایت چون امری زمان بر است،  بین 6 تا 12 ماه زمان لازم دارد که بتوان با توجه به رقبا به نقطه خوبی از نتایج جست و جوی گوگل رسید. قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ در یک شرکت  موفق حدود 4 تا 15 میلیون در ماه است که در واقع این قیمت به حداقل 30 تا 150 میلیون تومان در سال می‌رسد.

 

 مشاغل دیجیتال به دنبال چه خدماتی هستند؟

همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، اکثر کسب و کارها می خواهند خدمات سئو تکنیکال را برای وب سایت‌ها/اپلیکیشن‌های خود انجام دهند. خدمات دیگری نظیر توسعه محتوا، تجزیه و تحلیل ترافیک و خدمات لینک سازی نیز برای کسب و کارها مهم است.

اولویت خدمات گفته شده بر اساس اهمیت و با توجه به اندازه شرکت در زیر آورده شده است.

 

اولویت خدمات در شرکت دیجیتال مارکتینگ

 

وقتی انجمن‌ها، کانال‌ها و رسانه پولی را در نظر می‌گیریم، افزایش تبلیغات در پنج سال گذشته خیره کننده است. به گفته eMarketer، هزینه تبلیغات جهانی احتمالا از مرز 389.29 میلیارد دلار عبور می کند. در نتیجه تغییری 17 درصدی نسبت به سال گذشته دارد (منبع).

تبلیغات دیجیتال شامل تبلیغاتی است که روی رایانه رومیزی و لپ تاپ و همچنین تلفن همراه، تبلت و سایر دستگاه های متصل به اینترنت ظاهر می شود.

 

هزینه های تبلیغات دیجیتال از خدمات دیجیتال مارکتینگ

 

یک شرکت دیجیتال مارکتینگ موفق باید بتواند به موارد زیر پاسخ دهد: اینکه چقدر باید برای بازاریابی بودجه داشته باشید؟ قیمت تبلیغات آفلاین در مقابل آنلاین چقدر است؟ کدام کانال های آنلاین بهترین هستند؟

اکثر کانال‌های بازاریابی پولی شامل شبکه‌های اجتماعی، لیست‌های مقایسه قیمت، لینک‌های پولی، وبلاگ‌ها و اپلیکیشن‌های وب هستند.

شما به طور منظم از کدام رسانه آنلاین برای خرید خود استفاده می کنید؟ حداکثر 3 مورد را انتخاب کنید.

استفاده از پرفورمنس مارکتینگ در بازاریابی دیجیتال به سرعت در حال افزایش است.  اگر به دنبال شرکت دیجیتال مارکتینگی هستید تا کسب و کار خود را در سال 2021 گسترش دهید، اکنون زمان مناسبی است که کار خود را به یک شرکت دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای بسپارید.

 

رسانه های آنلاین مورد استفاده برای افزایش فروش در شرکت دیجیتال مارکتینگ

 

بیایید لیستی از بهترین شرکت‌ دیجیتال مارکتینگ را بررسی کنیم. با خیال راحت آنها را ارزیابی کنید و یکی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای تجاری شما مطابقت دارد.

 

معرفی 4 شرکت دیجیتال مارکتینگ برتر در ایران

واژه دیجیتال مارکتینگ حدود دو دهه است که در دنیای تکنولوژی شکل گرفته است. حدود 20 سال پیش، هیچ اسمی از کسب و کارهایی که هم اکنون مشهور شده‌اند، نبود. هم اکنون نیز اسمی از برخی کسب و کارهای سنتی نیست.

دیجیتال مارکتینگ با چنان سرعتی در دنیای دیجیتال تحول ایجاد کرده است که بسیاری از کسب و کارها به دنبال پیدا کردن بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ هستند که هم مقرون به صرفه باشد و هم کسب و کار آن ها را رونق دهد.

در ادامه به معرفی چند شرکت دیجیتال مارکتینگ برتر ایران می‌پردازیم.

 

خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ عظیم مدیا

 

شرکت دیجیتال مارکتینگ عظیم مدیا

تا این بخش که با ویژگی‌ها و خدمات یک شرکت حرفه‌ای دیجیتال مارکتینگ آشنا شدیم، باید ببینیم که کدام تیم همه این ویژگی‌ها را به صورت یکجا دارد. خوشبختانه ما یکی از بهترین گزینه‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهیم: تیم حرفه‌ای عظیم مدیا!

بله تیم عظیم مدیا همه آنچه از یک شرکت بازاریابی دیجیتال انتظار دارید را برآورده می‌کند. عظیم مدیا، بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ تهران است و در زمینه

به شما کمک می‌کند. علاوه بر این با ارائه خدمات

خدمات مفید و استراتژی‌های فوق‌العاده‌ای برای وبسایت شما دارد.

برای درخواست مشاوره روی لینک بزنید و فرم مورد نظر را پر کنید. همچنین میتوانید از طریق لینک خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ عظیم مدیا، از هزینه های خدمات این آژانس دیجیتال مارکتینگ مطلع شوید.

شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف

یکی از شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ است که در طراحی سایت تخصص بیشتری دارد. این شرکت دیجیتال مارکتینگ تا کنون با برندهایی از جمله  پاکسان، بانک پاسارگارد، مجموعه دکتر عبیدی، هولدینگ اکسیر کادوس و … فعالیت داشته است. برای اطلاع از هزینه خدمات این شرکت دیجیتال مارکتینگ می‌توانید به سایت آن مراجعه کنید.

شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین

نوین در سه سال متوالی برگزیده جشنواره وب و موبایل بر اساس آرای کاربران شده است. این شرکت دیجیتال مارکتینگ در زمینه های زیر خدمات خود را ارائه می‌کند.

شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین مشتریانی نظیر تریپ، گوشی شاپ، کاله، دیدنگار را در کارنامه خود دارد.

 

نکات کلیدی 

 1. تجربه بالا 
 2. ارائه خدمات با کیفیت 
 3. ارائه گزارش‌ها در مورد فعالیت‌ها و کمپین‌های انجام شده
 4. عملکرد خلاقانه 
 5. خدمات خوب در مقایسه با هزینه دریافتی
 6. ارائه مشاوره دیجیتال مارکتینگ قوی 
 7. داشتن صداقت 
 8. استفاده از فناوری‌های پیشرفته برای ارائه خدمات 
 9. کار با افراد جوان و خلاق
 10. قدرت تصمیم‌گیری سریع و درست 
 11. فکر کردن به آینده مشتریان 
 12. همراهی و همگامی با ترندها
 13. داشتن ایده‌های جدید و شکستن عادت‌ها
 1. SEO یا بهینه‌سازی موتور جستجو 
 2. SEM یا بازاریابی موتورهای جستجو 
 3. طراحی سایت 
 4. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی 
 5. ایمیل مارکتینگ 
 6. تولید محتوا 
 7. عکاسی 
 8. برگزاری کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ
 9. تبلیغات 

 

منبع

 reachfirst

جمع بندی:

یک شرکت دیجیتال مارکتینگ لطف مهمی را در حق کسب و کارها می‌کند. دادن مشاوره و راه‌حل‌های خلاقانه به بیزنس‌ها آن‌ها را از خیلی از دردسرها و شکست‌ها نجات می‌دهد. اما کمک گرفتن از هر تیم و شرکتی هم درست نیست و باید در انتخاب تیم خوب دقت کرد. تیم دیجیتال مارکتینگ عظیم مدیا با چندین سال سابقه در زمینه طراحی، بهینه‌سازی و آنالیز سایت، یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید داشته باشید. همین حالا تلفن را بردارید و با شماره 91004543-021 تماس بگیرید. تا به حال از خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ استفاده کرده‌اید؟ به نظر شما کدام حوزه از خدمات بیشتر از بقیه مفید است؟ شبکه‌های اجتماعی برای کدام کسب و کارها مفید است و به درد چه کسب و کارهایی نمی‌خورد؟ طراحی وبسایت چطور؟ حتما نظرات و پیشنهاداتتان را با ما در میان بگذارید. 

سوالات متداول

هزینه خدمات دیجیتال مارکتینگ به توانایی آژانس موردنظر، نوع خدماتی که ارائه می‌دهد، زمان قرارداد و ... بستگی دارد.

مهمترین آنها عبارت اند از: 1. طراحی سایت 2. بهینه‌سازی موتور جستجو 3. تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی 4. تبلیغات کلیکی 5. تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی 6. عکاسی 7. بازاریابی ویدیویی 8. بازاریابی از طریق تلفن همراه 9. طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی و ...

1. تجربه بالا در ارائه خدمات 2. شفافیت در ارائه خدمات 3. کیفیت بالای خدمات 4. ارائه گزارش‌های مفید در زمینه کمپین‌ها، خدمات و نتایج آن‌ها 5. خلاقیت کافی برای ارائه پیشنهادات و طرح‌های جدید 6. موفقیت در پروژه‌های انجام شده

یک بازاریاب دیجیتال مسئول کار با کانال‌های دیجیتال برای آگاهی از برند، تولید سرنخ و فروش محصولات و خدمات است. کانال‌های دیجیتال مانند: وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی.

1. تحلیل داده‌ها 2. تولید محتوا 3. بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) و بازاریابی موتور جستجو (SEM) 4. کار با نرم افزار CRM 5. مهارت‌های ارتباطی قوی 6. کار با شبکه‌های اجتماعی 7. مهارت‌های اولیه طراحی

برچسب ها:

نسرین نجفی پور

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی عظیم مدیا

لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

مقالات مرتبط

نظرات

قیمت سیم کارت اعتباری همراه اول
2 سال پیش
خیلی خوب و جذاب بود و موفق باشید و خسته نباشید
پاسخ دهی